İlhan Emlak

İzmir'de 1985'de kurulmuş İlhan Emlak şirketi, yılların tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla dürüstlük ilkesinden taviz vermeden alım satım ve gayrimenkul danışmalık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Ekibimiz yılların getirdiği deneyim ve uzmanlık ile her geçen gün gelişerek, müşterilerini hayal ettikleri yerler için en doğru fiyatlarla buluşturur...Bunu yaparken yaşamın size sunduğu imkanları doğru kararlarla destekleyerek, kalite ve bilgi birikimiyle alım, satım ve kiralama sürecini sizler için konforlu hale getirir... İlhan Emlak olarak hedefimiz güven ve memnuniyet dolu yılların getirdiği sadık müşteri kitlemiz ile beraber kaliteden ödün vermeyerek büyümeye devam etmektir.

  • Alanında Uzman Ekip
  • Kaliteli ve Profesyonel Ürünler
  • Yüzlerce Referans

Amaçlarımızdan Bahsedelim

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, Müşteri isteklerini daima ön planda tutmak, Çevreye, doğaya ve topluma saygılı olmak İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışını öngörmek Tüm kaynakları verimli kullanmak Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içinde olmak Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmak, Müşterilerimize güvenilir , rekabetçi ve hızlı cevap veren bir işletme olmak. Daima ivme katetme felsefesini ilke edinerek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmak.
Satılık Daire
Satılık İşyeri
Kiralık Daire
Kiralık İşyeri
Arsa